Доц. Киров – отново председател на НСОПЛБ

Доц. д-р Любомир Киров остава председател на Националното сдружение на Общопрактикуващите лекари в България.

Това стана ясно, след като приключи изборът на ръководни органи на сдружението. Доц. Киров беше преизбран със сериозно мнозинство по време на Отчетно-изборното събрание на сдружението, което се провежда в Пловдив, информира БНР-Пловдив.

Остава същото и почти цялото ръководство на Управителния съвет, с изключение на досегашния втори заместник-председател д-р Николай Брънзалов, който не присъства на събранието. На негово място е избрана д-р Гергана Николова от София. 

Делегатите избраха членове на Управителния съвет, сред тях е и председателят на пловдивската структура на Сдружението д-р Костадин Сотиров. Определени са и членовете на контролната и комисията по професионална етика. Преди избора беше направен отчет за работата на Сдружението през миналата година.